БІОТЕХНОЛОГІЯ

Розробка технологій отримання біопрепаратів.

bio41

В Україні існує велика кількість наукових та прикладних розробок, відкриттів чи ноу-хау з біотехнології мікробного синтезу. Але дуже часто, важливі та перспективні розробки, навіть при наявності відповідно оформлених документів на біопрепарат (ТУ, дозвільні документи різних організацій и т.д), мають тільки лабораторну технологію їх отримання.
 
 

bio31

Лабораторний регламент є тільки базою для цілого комплексу робіт, які пов’язані з розробкою промислової технології отримання біопрепарату, тобто створенням технологічного регламенту. Маючи тільки інформацію, що містить технологічний регламент з’являється можливість оцінити технічні та економічні показники використання данної технології, що є необхідною основою організації виробництва, як при аренді існуючих технологічних майданчиків, так і при створенні власного виробництва.

BIO21

Одним з провідних напрямків нашої діяльності є створення технологічних регламентів виробництва біологічних препаратів мікробного синтезу. Ми готові розробляти технології, беручи до уваги побажання, як винахідників, так і інвесторів. Наши спеціалісти проводять постійний інформаційний моніторинг нових технологічних методів та обладнання, що дозволяє розробляти технології на сучасному рівні, та є необхідною умовою отримання з мінімальними затратами препаратів високої якості.

bio11

Завдяки наявності у нас матеріально-технічної бази у вигяді пілотної біотехнологічної установки та високої кваліфікації мікробіологів, технологів, технологів – інженерів ми маємо можливість розробляти промислову технологію отримання біопрепаратів, виходячи з мінімальних базових даних, відпрацювати всі деталі кожної технологічної стадії в умовах, максимально наближених до виробництва, та створити ефективно діючий технологічний регламент.