КОНСУЛЬТАЦІЯ

kons1У розробників технологій, винахідників, та у потенційних інвесторів, які зацікавились біотехнологією, виникає ряд запитань, починаючи із захисту інтелектуальної власності, оформлення необхідних документів, закінчуючи организацією промислового випуску біопрепарату. Вичерпні відповіді на більшість запитань містять ті чи інші документи (такі як ТУ, регламент, проект виробництва та інше), які також потребують для їх створення доволі багато часу, наявності відповідних спеціалістів, та досвід відповідної діяльності.

Ми займаємось проведенням таких робіт, маючи змогу на стадії прийняття стратегічних рішень надати оперативні та максимально повні, аргументовані відповіді на питання.

Наприклад:

  • Огляд сегменту ринку, сфер застосування препарату та визначення потенційних конкурентів;
  • Обєктивні, позитивні та негативні сторони препарату порівняно з конкурентними;
  • Доцільність використання даної технології;
  • Можливість використання альтернативної технології;
  • Пропозиції щодо можливої вартості аренди технологічного майданчика, який має відповідні технічні можливості відтворення даної технології;
  • Орієнтовні затрати на створення власного виробництва;
  • Список можливих організаційних та технологічних проблем при організації даної технології.

kons3Маючи достатній досвід з комплексної організації процесів мікробного синтезу, знання усіх можливих технологічних проблем, кваліфікованих спеціалістів різних сфер, та доволі широку інформаційну базу подібних виробництв, ми маємо можливість надати достатні та максимально швидкі консультації із стратегічних та конкретних питань з біотехнологічного виробництва.

Ми займаємось комплексною організацією біотехнологічних виробництв, починаючи з оформлення документів, закінчуючи монтажем і пуском обладнання, маємо власні технологічні потужності для виготовлення продуктів біосинтезу, тому готові допомогти Вам з відповідями на найскладніші питання, що стосуються біотехнології мікробного синтезу.

Для отримання консультацій необхідно поставити запитання у вигляді технічного завдання із зазначенням ступінь достовірності (низький, середній, високий), і ступеня розширення інформації (коротка, повна). При виникненні складності в оформленні завдання наші фахівці допоможуть вам його сформулювати по телефону. Консультації, що вимагають аргументованих підрахунків і пошукової роботи платні. Вартість їх залежить від ступеня складності питань.

В найкоротші терміни ви отримаєте чіткі, аргументовані відповіді на свої питання.